Koos Jumalaga

EKNK Suvepäev 2020 “Jumal kõneleb” veebiülekandeid saab järelevaadata

EKNK Suvepäevad 2020, mis pidid algselt toimuma Nelijärvel, jäid ära. Selle asemel toimus 19. juunil 2020 EKNK Suvepäev veebis. Üritusel kõnelesid piiskop Alur Õunpuu ja piiskop Märt Vähi. Ülistust tegi EKNK Lihula kogudus. Palvetati ühiselt EKNK koguduste ja Eestimaa eest. Palves teenisid EKNK töötegijad erinevatest kogudustest.

LIVE ülekannet võid järelevaadata, kas üksi või koos perega, kodugrupi või kogudusega.

Link salvestustele: https://eknk.ee/suvepaev-veebis/

EKNK Suvepäevad 6.-9.juuli 2020 Nelijärve puhkekeskuses jäävad ära

Seoses kriisiolukorraga Eestis oleme otsustanud käesoleval aastal EKNK Suvepäevad 2020 ära jätta.

Seda otsust pidime pikalt kaaluma ning vaatamata sellele, et valitsus lubab korraldada erinevaid vabaõhu üritusi ja piirangud järjest muutuvad leebemaks, on juulikuu ürituste korraldamine ja selle piirangud endiselt ebaselged.

Eelmisel aastal olime tohutult rõõmsad selle üle, et EKNK Suvepäevadel osales rohkem kui 300 inimest (sh ligikaudu 100 last), mistõttu tunneme ka suuremat vastutust meie kõigi tervise ja turvalisuse pärast.

Siin on mõned peamised põhjused, miks oleme otsustanud Suvepäevad järgmisesse aastasse lükata:

  • Valitsuse poolt kehtestatud 2+2 reeglite järgimine suvepäevadel teeb kogunemise raskeks ja lasteteenistuse pidamise võimatuks.
  • Eriolukorra tõttu on ettearvamatud ka inimeste finantsvõimalused laagri eest tasuda ning lahtisemad on ka inimeste puhkuse kuupäevad.
  • Viiruse ohu ning riski tõttu ei saa me prognoosida kui paljud inimesed osalevad suvepäevadel, mis teeb laagri majandusliku olukorra keeruliseks.
  • Seoses kinniste riigipiiride ning kallite lennupiletitega on meie väliskülaliste siia toomine võimatu.

Vaatamata EKNK Suvepäevade mittetoimumisele sellel suvel, julgustame teid kõiki otsima võimalust olla osaduses oma usukaaslastega, rajama tõeliseid ja tähendusrikkaid suhteid oma koguduse õdede ja vendadega ning kuulutama julgelt evangeeliumit oma kodukohas.

Juba järgmisel aastal tähistame EKNK 30. juubelit ning suvepäevad 2021.a juulikuus tõotavad tulla suurejoonelisem kui kunagi varem!

EKNK Suvepäevade korraldusmeeskond ja EKNK juhatus

 

 

Väikegrupid
Maranata koguduse väikegrupid (osadusgrupid) alustavad kooskäimist taas sügisel. Kui soovid osadusgrupiga liituda, võta ühendust Silja Kurvitsaga. Vaata rohkem infot meie kodulehelt SIIT.