Koos Jumalaga

EKNK Suvepäevad 6.-9.juuli 2020 Nelijärve puhkekeskuses


EKNK Suvepäevad 2020 kannab pealkirja „Jumal kõneleb.“ Suvepäevad toimuvad 6.-9. juuli Nelijärve Puhkekeskuses. Suvepäevad on imeline võimalus tulla taaskord kokku ja üheskoos veeta kolm elumuutvat päeva.
Rohkem infot SIIT

Väikegrupid
Maranata koguduse väikegrupid (osadusgrupid) alustavad kooskäimist taas sügisel. Kui soovid osadusgrupiga liituda, võta ühendust Silja Kurvitsaga. Vaata rohkem infot meie kodulehelt SIIT.

Liitu EKNK koguduste vahelise palvelistiga!
Kutsume kõiki EKNK kogudusi ja koguduste liikmeid üles osalema regulaarses palves Eestimaa, meie koguduste, uute koguduste rajamise, sõprade ja lähedaste ning kõigi isiklike murede ja vajaduste eest. Selleks oleme loonud PALVELISTI, millega saab liituda ning kuhu saab alati ka ise kirjutada palveteemasid, mille eest saame üheskoos palvetada ja võimaluse korral isegi praktilisel viisil aidata!

Kui soovid palvelistiga liituda, siis kirjuta oma soovist eknk@eknk.ee ning lisame sind palvelisti.

Palvelisti saab kirjutada kasutades aadressi palve.list@eknk.ee.

Samuti julgustame jätkuvalt osalema kõiki ANDREASE KUTSES! Küsi Andrease Kutse kaarti oma kogudusest, mille peal on lihtne juhend ja sinna saad kirjutada oma lähedaste nimed, kelle eest tahad palvetada, et nad võiksid Jeesuse juurde tulla. Hoia Andrease Kutse kaarti oma piibli vahel – see on hea järjehoidja ja igaks päevaks meeldetuletus palvetada oma lähedaste eest!

Rohkem infot Andrease Kutse kohta leiad SIIT!

“Ja mida te iganes palute minu nimel, seda ma teen, et Isa austataks Pojas.
Kui te midagi palute minu nimel, siis ma teen seda.” Johannese 14:13-14