Noortetöö

Noortematk 2020Üle järgmise mäe 3.-5. august Kirikumäe maastikukaitsealal

Ahhoi, matkasellid!

Aeg on jälle seljakotid selga vinnata! Sellel suvel seikleme Lõuna-Eestis, kauni maastikuga Kirikumäe maastikukaitsealal. Selle aasta matka juhtlause on “Üle järgmise mäe”. Matka jooksul tuleb mägede ületamist ette nii otseses kui kaudses mõttes, aga suurepäraste matkakaaslastega on need kõik ületatavad.

Stardime 3. augustil Tartust, Maranata majast (Teguri 17), tellitud bussiga Vastseliina lähistele. Sealt edasi kulgeb teekond jalgsi. Suuremad kompsud viib saateauto laagripaika. Ööbime telkides ja süüa teeme lõkkel! 5. augustil sõidutab tellitud buss meid laagripaigast tagasi Tartusse.

Sinu matkavarustus peaks kindlasti sisaldama: magamismatti, magamiskotti, telki, söögikaussi, lusikat, kruusi, joogipudelit, vihmakeepi, taskulampi, vahetusjalatseid, pikki ja lühikesi riideid, ujumisriideid, hügieenitarbeid, rätikut, sääse/puugitõrjet ja midagi nosimist esimese päeva lõunaks (esimese päeva lõuna sööme matkarajal, ülejäänud söögikorrad valmistame laagripaigas lõkke peal).

Kui oled alaealine ja soovid matkal osaleda, siis vajame sinu vanema nõusolekut. Nõusoleku võib lapsevanem saata vabas vormis allolevale emailile.

REGISTREERUMISEKS saada email hiljemalt 30. juuliks aadressile: martinez.vassel@gmail.com.

OSALUSTASU 25 € palume tasuda hiljemalt 30. juuliks Maranata koguduse pangaarvele. Osalustasu sisaldab transporti Tartust matkakohta ja tagasi ning toitlustust põhisöögikordadel.

Saaja: EKNK Tartu Maranata kogudus
A/a: Swedbank EE752200221027382771
Selgitus: osaleja nimi ja noortematka osalustasu
Summa: 25 €


Lisainfot matka kohta saad helistades 5749 4994.
Matkajuht – Martin Vassel

Hetk eelmisest matkast

Noorte osadusgrupp

Noorte osadusgrupp saab kokku reedeti kell 16.00 – 17.30 Maranata kogudusemajas, Teguri 17.

Oled südamest teretulnud!

Tudengiteosadus

Lisaks saab infot HOOD veebilehelt.

Täpsem info noortetöö kohta:
Tel 5749 4994
Martin Vassel
noortetöö juht