Jumalateenistused

Tartu Maranata koguduse jumalateenistused toimuvad pühapäeval algusega kell 11.00 ja 14.30 (kurtidele)  Teguri 17, Tartu.

Esimest korda teenistusel
Jumalateenistused toimuvad suures saalis, mille leiad koguduse peauksest treppides alla tulles. Teenistused algavad lühikese tervitusega, millele järgneb muusikaline osa. Muusikalises osa me võtame aega, et ülistada Jumalat lauluga selle eest, kes Tema on ja mida Ta on tegemas meie sees ja meie läbi. Muusikalisele osale järgneb jutlus, mis on Piiblile toetuv ning praktiline ja eluandev. Jumalateenistuse osaks on ka korjandus. Kui oled külaline, siis ära tunne kohustust annetada. Korjandus on mõeldud jumalateenistusel regulaarsetele osalejatele ning on üheks võimaluseks tänada Jumalat selle eest, mida Ta teeb inimeste eludes ja on võimalus igalühel toetada koguduse tegemiste jätkamist. Pärast teenistust on võimalik võta tass kohvi või teed ja huvi korral saada tuttavaks mõne koguduse liikmega või pastoriga.

Jumalateenistusega samal ajal toimub lastele vanuses 3-13 aastat pühapäevakool.

Beebide ja väikelastega peredel on võimalik jumalateenistust kuulata ja vaadata rõdul (2.korrusel) olevast lastetoast, kus pisipõnn saab mängida ja lustida teiste omavanuseliste lastega.

Kuidas meid leida?

Meie teenistustele saab tulla kasutades Tartu linna ühistransporti. Bussiga tulles on meie koguduse hoonele lähimad peatused  Kabeli (Võru tn) ja E-Kaubamaja (vt ka Tartu linna ühistranspordi sõiduplaane).

Teenistustele võib tulla ka oma transpordivahendiga (autoga, jalgrattaga), mille saab jumalateenistuse ajal parkida Teguri 17 maja ette või maja taha parklasse.

ASUKOHA KAART